ZLOŽENIELiekovky Manofar® obsahujú látky, ktoré sa už po
stáročia používali v alternatívnej medicíne na liečbu
erektilnej dysfunkcie.
Bylinné extrakty sú najvyššej
kvality a sú získané špecifickými extrakčnými
metódami, a preto sú omnoho silnejšie a
efektívnejšie ako porovnateľné výrobky. 
erekcia

L-ARGINÍNL-arginín je mimoriadne užitočná aminokyselina. L-arginín stimuluje vylučovanie oxidu dusíka. Oxid dusíka uvoľňuje svalové tkanivo v penise, zvyšuje prietok krvi v penise a pomáha pri dosahovaní erekcie. L-arginínu sa vo všeobecnosti pripisujú mnohé pozitívne účinky na ľudské telo, od zvyšovania plodnosti až po liečbu demencie
  erekcia

GUARANAPaullinia Cupana seed extract ali Guarana je vždy zelená rastlina, ktorá rastie vo Venezuele a severnej Brazílii. Jej semená sú bylinným stimulantom podobným kofeínu, ale oveľa silnejším. Od kofeínu sa líši aj tým, že sa uvoľňuje veľmi pomaly, keďže jej semienka sú mazľavé a nerozpustné vo vode, telo ich teda vstrebáva pomalšie, čo umožňuje intenzívnejšie a dlhšie pôsobenie. Guarana je obľúbená najmä pre svoje povzbudzujúce vlastnosti a zároveň dokáže priaznivo pôsobiť na hrubé črevo, kde dokáže zmierniť prejavy zápalových ochorení a črevných procesov. Je to tiež diuretikum, ktoré pomáha liečiť infekcie močových ciest, hnačku, bolestivú menštruáciu a bolesti hlavy.

 
  impotencia

MACA / MAKAMaca má v Južnej Amerike veľmi dlhú tradíciu. Maca pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje tok krvi v penise a posilňuje sexualitu. Obyvatelia And ju používajú po stáročia na liečbu neplodnosti a zlepšovanie sexuálneho života. Klinické štúdie ukazujú, že aktívne zložky obsiahnuté v make, Macaeny a Macamidy, sú zodpovedné za zlepšenie sexuálnych funkcií mužov a zvyšovania počtu spermií.


 
erektilná dysfunkcia

RHODIOLA - ROZCHODNICA RUŽOVÁRozchodnica ružová, rhodiola - bylinka známa aj ako Golden Root, zlatý koreň, ktorý sa pestuje najmä v chladných častiach našej planéty (Arktída, Sibír). Hlavnou úlohou tejto bylinky je zníženie stresu a napätia. Okrem toho by mala pomôcť aj s výdržou a lepšou koncentráciou.
  erekcia

ZÁZVORVýťažok z koreňa Zingiberis Officinale. Populárne korenie, ktoré je tiež známe ako zázvor, je vysoko uznávané v alternatívnej a tradičnej čínskej medicíne. Zázvor je prírodný liek, ktorý má vlastnosti podporujúce trávenie, upokojuje brušné kŕče, zlepšuje krvný obeh vďaka svojej vlastnosti bránenia tvorbe krvných zrazenín a pomáha zmierňovať problémy s cievnym systémom. Zázvor podporuje vaskulárnu dilatáciu, stimuluje prietok krvi a tým podporuje erekciu.
  Manofar

DAMIANAPráškový výťažok z Turnera Diffusa. Damiana je rastlina pochádzajúca z USA, Mexika a časti tropických oblastí Strednej a Južnej Ameriky a Afriky. Je to malý krík, ktorý dorastá do výšky 1 až 2 m. V lete ker kvitne žltými kvetmi, z ktorých sa následne vytvárajú plody so sladkou arómou. Listy kra sa používajú ako afrodiziakum a taktiež na zvýšenie libida u mužov i žien. Jeho magické vlastnosti objavili už pôvodní Indiáni, najmä Mayovia, ktorí ocenili túto skutočne aromatickú bylinu ako elixír na liečbu sexuálnych problémov, od impotencie cez neplodnosť až po posilnenie libida.

 
Manofar

SORBITOLSorbitol je prírodné sladidlo. Táto náhrada cukru má široké využitie. V potravinárskom priemysle sa používa ako sladidlo, zvýrazňovač chuti a konzervačný prostriedok. Čoraz častejšie sa používa aj v kozmetike a farmaceutických výrobkoch.
 
erekcia

GLUKÓZOVÝ SIRUPGlukózový sirup je sirup určený pre potraviny, ktorý sa vytvára zmiešaním práškového cukru a vody v pomere 1: 1 tak, že vodu uvediete do varu a potom do nej po lyžiciach pridávate cukor.
   
 

 
impotenca